Edit Content

Wydawnictwo

Biuletyn informacji publicznej

Konferencje

Konferencja „Siła Zespołu W Ochronie Zdrowia: Jak turkusowe podejście wpływa na efektywność i zaangażowanie w pracy?”. Kraków, 23 maja 2024 r.

Konferencja
„Siła Zespołu W Ochronie Zdrowia: Jak turkusowe podejście wpływa na efektywność i zaangażowanie w pracy?”.
Kraków, 23 maja 2024 r. godz. 10:00-15:30.

Aula Collegium Medicum UJ, ul. Św. Anny 12.

 

Instytut Zdrowia Publicznego CMUJ i Fundacja Zdrowia Publicznego CMUJ organizują konferencję „Siła Zespołu W Ochronie Zdrowia: Jak turkusowe podejście wpływa na efektywność i zaangażowanie w pracy?”.

Konferencja jest przedsięwzięciem niekomercyjnym i ma służyć promocji idei turkusowego samozarządzania w małopolskiej ochronie zdrowia, które polega m.in. na budowaniu atmosfery, współpracy, partnerstwa, otwartej komunikacji w środowisku pracy. Coraz więcej pielęgniarek odczuwa brak satysfakcji z wykonywanej pracy. Czy postawienie na współpracę zamiast rywalizacji, partnerstwo zamiast hierarchii i empatyczną komunikację może odwrócić ten trend i wpłynąć na zwiększenie zaangażowanie medyków? Spróbujemy odpowiedzieć na te i inne pytania podczas Konferencji.

Uczestnikami konferencji będą przedstawiciele kadry zarządzającej szpitalami: dyrektorzy, dyrektorzy ds. lecznictwa i pielęgniarstwa, pielęgniarki naczelne i oddziałowe, środowiskowe z Krakowa i całego regionu.

Udział w Konferencji jest bezpłatny.

 

Informacja szczegółowa i rejestracja na Konferencję: https://turkusowadroga.pl/konferencja/

Informacja szczegółowa

Program Konferencji