Edit Content

Wydawnictwo

Biuletyn informacji publicznej

Konferencje

Bezpłatna Konferencja „Wyzwania, potrzeby, skuteczność i możliwości rehabilitacji płuc w dobie pocovidowej, zanieczyszczeń powietrza, globalizacji i wojny w Ukrainie” – Kopalni Soli „Wieliczka”, 29 września 2023 r.

 

 

Bezpłatna Konferencja
„Wyzwania, potrzeby, skuteczność i możliwości rehabilitacji płuc w dobie pocovidowej, zanieczyszczeń powietrza, globalizacji i wojny w Ukrainie”
– Kopalni Soli „Wieliczka”, 29 września 2023 r.

 

Uzdrowisko Kopalnia Soli „Wieliczka” wraz z Małopolskim Szpitalem Chorób Płuc i Rehabilitacji im. Edmunda Wojtyły organizują Konferencję pn. ,,Wyzwania, potrzeby, skuteczność i możliwości rehabilitacji płuc w dobie pocovidowej, zanieczyszczeń powietrza, globalizacji i wojny w Ukrainie” w ramach obchodów Jubileuszu 20-lecia realizacji rehabilitacji pulmonologicznej w warunkach subterraneoterapii w Podziemnym Ośrodku Rehabilitacji Leczniczej Uzdrowiska Kopalnia Soli „Wieliczka”, która odbędzie się 29.09.2023 r. od godziny 10:00 w Kopalni Soli „Wieliczka” (komora Drozdowice IV).

Program Konferencji:
9.10 – 9.45 zjazdy do kopalni (szybem Daniłowicza)
9.30 rejestracja/ bufet kawowy
10:00 oficjalne rozpoczęcie, prelekcje ekspertów
13:00 lunch
14:00 prezentacje
15:30 zakończenie

Po zakończonej konferencji zapraszamy do zwiedzania podziemnej bazy Uzdrowiska Kopalnia Soli „Wieliczka”.

Udział w Konferencji jest bezpłatny. Uczestnikom za udział w Konferencji przysługują punkty edukacyjne (w trakcie oczekiwania na decyzję o przyznaniu punktów).

Konferencja odbywa się w formule hybrydowej, tj. stacjonarnie oraz on-line za pośrednictwem linku. Osoby zainteresowane udziałem proszone są o wysłanie zgłoszenia na adres email z zaznaczeniem formy uczestnictwa (ilość miejsc stacjonarnych ograniczona)

e-mail: sekretariat@wschp.pl, tel. 32 642 80 90 wew. 58

e-mail: zdrowie@kopalnia.pl, tel 12 278 75 12.

Prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 22.09.2023r.

Osoby, które potwierdzą swój udział otrzymają zaproszenia, które upoważniają do zjazdu do Kopalni.

Zjazdy do Kopalni Soli ,,Wieliczka” odbywają się Szybem Daniłowicz przy ul. Daniłowicza 10.

Organizator nie zapewnia miejsca parkingowego.

 

Plan Konferencji