Edit Content

Wydawnictwo

Biuletyn informacji publicznej

Konferencje

X Jubileuszowa Konferencja „Praktycy Praktykom” Jak Diagnozować Aby Szybko Wyleczyć. Praktyczne Wskazówki Postępowania w Wybranych Chorobach Wieku Dziecięcego, Kraków, 7 września 2022 r. Udział bezpłatny

 

X Jubileuszowa Konferencja “Praktycy Praktykom”
Jak Diagnozować Aby Szybko Wyleczyć.
Praktyczne Wskazówki Postępowania w Wybranych Chorobach Wieku Dziecięcego,
Kraków, 7 września 2022 r.

 

 

Szanowni Państwo,

chcemy zaprosić na X Jubileuszową Konferencję z cyklu “Praktycy – Praktykom” organizowaną przez zespół Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Żeromskiego SP ZOZ w Krakowie. Przysługują 3 punkty edukacyjne, udział jest bezpłatny, po zakończeniu części merytorycznej zapraszamy na poczęstunek i spektakl “Wstyd” w wykonaniu aktorów Teatru Ludowego.

Cieszymy się, że możemy po raz kolejny spotkać się z Państwem i podzielić naszą wiedzą oraz praktycznym doświadczeniem, a także wymienić uwagi i podyskutować o problemach chorób wieku dziecięcego. Tegoroczny program został tak skonstruowany, aby obejmował różnorodne zagadnienia i mamy nadzieję, że każdy znajdzie w nim coś interesującego.

Zapraszamy lekarzy, pielęgniarki, ratowników, położne, wszystkie grupy zawodowe zainteresowane tematyką wydarzenia. Chcę poprosić Państwa o wsparcie w poinformowaniu Personelu o wydarzeniu i skierowanie stażystów, rezydentów, zespołów pielęgniarsko-lekarskich itd. na naszą Konferencję.

Obowiązują zapisy, link do elektronicznej rejestracji: https://zeromski-szpital.pl/x-jubileuszowa-konferencja-praktycy-praktykom/

 

Marta Czubaj-Kowal

Przewodnicząca Komitetu Naukowo-Organizacyjnego