Edit Content

Wydawnictwo

Biuletyn informacji publicznej

Konferencje

Bezpłatna Konferencja szkoleniowa on-line Polskiego Towarzystwa Nefrologicznego „XV Krakowskie Dni Dializoterapii im. Profesora Olgierda Smoleńskiego”, 8-10 września 2022 r.

 

Bezpłatna Konferencja szkoleniowa on-line Polskiego Towarzystwa Nefrologicznego
„XV Krakowskie Dni Dializoterapii im. Profesora Olgierda Smoleńskiego”,
8-10 września 2022 r.

 

Fundacja Amicus Renis – organizator XV Krakowskich Dni Dializoterapii zaprasza Pielęgniarki Nefrologiczne do bezpłatnego udziału on-line w konferencji szkoleniowej Polskiego Towarzystwa Nefrologicznego, która odbędzie się w dniach 8-10 września 2022 roku. Liczne grono lekarzy, pielęgniarek, rehabilitantów, dietetyków będzie w Krakowie prezentować własne doświadczenia z jakimi spotykają się lekarze i pielęgniarki w codziennej praktyce klinicznej na oddziale nefrologii, stacji dializ czy w poradni. Podjęte zostaną też tematy opieki koordynowanej w nefrologii, roli cyfryzacji w medycynie, wypalenia zawodowego pielęgniarek, lekarzy oraz możliwych działań prewencyjnych w tym zakresie.

Zapraszamy do rejestracji na stronie http://online.gradatim-sympozja.pl/w, która będzie możliwa od 1 września 2022 r.

Powyższe wydarzenie jest certyfikowane. Za udział wystawione zostaną certyfikaty na całkowitą liczbę 17 punktów pod warunkiem wysłuchania wszystkich wykładów on-line. W innym przypadku liczba punktów będzie odpowiadać udokumentowanemu czasowi poświęconemu przez Uczestnika w czasie trwania Konferencji na wysłuchanie wykładów on-line.

W okresie od 17 września 2022 r. do 15 grudnia 2022 r. w zakładce Biblioteka wykładów na stronie www.krakowskie-dni-dializoterapii.pl będzie możliwe wysłuchanie wszystkich wykładów dla zarejestrowanych Uczestników Konferencji.

Wydarzenie spełnia standardy etyczne INFARMY, Izby POLMED i MedTech Polska oraz warunki programu i kształcenia podyplomowego lekarzy.

Szczegółowe informacje i program na stronie www.krakowskie-dni-dializoterapii.pl