Edit Content

Wydawnictwo

Biuletyn informacji publicznej

Szkolenia

Warsztaty „Dobrej Praktyki Leczenia Ran” organizowane przez Polskie Towarzystwo Leczenia Ran

 

Warsztaty „Dobrej Praktyki Leczenia Ran” organizowane przez Polskie Towarzystwo Leczenia Ran

Szanowni Państwo,

w imieniu Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran mam zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Warsztatach Dobrej Praktyki Leczenia Ran, które są kontynuacją cyklu Ogólnopolskiego Programu Leczenia Ran organizowanego pod patronatem Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych.

Celem Warsztatów Dobrej Praktyki Leczenia jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz przekazanie praktycznych umiejętności związanych z diagnostyką i leczeniem ran przewlekłych. Rozpoczynamy spotkaniem organizowanym w dniu 31.05.2022 w Warszawie, by kontynuować do końca czerwca spotkania we Wrocławiu, Olsztynie, Lublinie i Szczecinie. Udział w spotkaniach jest bezpłatny dla osób wykonujących zawody medyczne. Warsztaty doszkalające mają wymiar praktyczny i dedykowane są wszystkim, którzy chcą pogłębić wiedzę w zakresie leczenia ran, jak i tym, którzy pragną rozpocząć pracę w tym obszarze.

Harmonogram warsztatów na 2022:
Warszawa – 31 maja
Wrocław – 7 czerwca
Olsztyn – 14 czerwca
Lublin – 21 czerwca
Szczecin – 28 czerwca

Formularz rejestracyjny: https://warsztatyptlr.pl/rejestracja/

Zachęcam do udziału w warsztatach wszystkich, niezależnie od miejsc pracy, którym jest poradnia, oddział, czy praktyka pielęgniarska lub lekarska. Podczas Warsztatów uczestnicy będą mogli zapoznać się zarówno z najnowszymi metodami diagnozowania i leczenia pacjentów z ranami przewlekłymi, ale także z najnowszymi środkami służącymi do skracania czasu ich gojenia, takimi jak coraz nowocześniejsze urządzenia do terapii podciśnieniowej, aktywne opatrunki czy systemy do odciążania ran.

To pierwsze spotkania organizowane przez Polskie Towarzystwo Leczenia Ran w formule kontaktowej, po trudnym czasie pandemicznym, tym bardziej nie możemy się doczekać!

Dr hab. n. med. Beata Mrozikiewicz-Rakowska
Prezes Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran