Edit Content

Wydawnictwo

Biuletyn informacji publicznej

Konferencje

I edycja Międzynarodowej Akademii Leczenia Ran – Kraków, 21-22 kwietnia 2022 r.

 

I edycja Międzynarodowej Akademii Leczenia Ran – Kraków, 21-22 kwietnia 2022 r.

 

Prof. dr hab. med. Michał Zembala oraz pani Aneta Zymon, przewodniczący Rady Programowej, zapraszają Państwa na organizowaną po raz pierwszy Międzynarodową Akademię Leczenia Ran, która odbędzie się w Krakowie w dniach 21-22 kwietnia 2022.

Celem organizatorów Międzynarodowej Akademii Leczenia Ran, jest promocja dobrych praktyk medycznych w leczeniu i pielęgnacji ran przewlekłych. To, co zaczęło się jako kliniczna współpraca między praktykującą pielęgniarką, a klinicystą biegłym w kardiochirurgii, urosło do zupełnie nowego poziomu praktyki. Upowszechnianie tej wiedzy i doświadczenia stało się, obok codziennej opieki nad pacjentem, naszym głównym celem. Jesteśmy głęboko przekonani, że aktywny udział wybitnych specjalistów z całego świata znacznie wzbogaci pierwszą edycję Międzynarodowej Akademii Leczenia Ran, zapewniając wyjątkowy wgląd w stale zmieniającą się dziedzinę leczenia i pielęgnacji ran.

Wszystkie sesje tłumaczone będą symultanicznie na język polski i angielski, a do 31 marca 2022 obowiązują preferencyjne warunki rejestracji na wydarzenie.

 

Strona internetowa Konferencji: https://akademialeczeniaran.pl/

Informacja szczegółowa