Edit Content

Wydawnictwo

Biuletyn informacji publicznej

Szkolenia

Szkolenie on-line dla pielęgniarek i pielęgniarzy „Rak płuca rokowanie i dostępność nowoczesnych metod leczenia”, 28 marca 2022 r., godz. 12:00-13:15

 

Szkolenie on-line dla pielęgniarek i pielęgniarzy „Rak płuca rokowanie i dostępność nowoczesnych metod leczenia”,
28 marca 2022 r., godz. 12:00-13:15

 

Idąc śladem poprzednich szkoleń związanych z chłoniakami, we współpracy z Partnerami, Narodowy Instytut Onkologii – Państwowy Instytut Badawczy wraz z Fundacją Pokonaj Chłoniaka zapraszają na kolejne szkolenie dla pielęgniarek i pielęgniarzy. Najbliższe spotkanie będzie dotyczyło rokowania i dostępności nowoczesnego leczenia w raku płuca, które poszerzy i zaktualizuje wiedzę uczestników w tych ważnych aspektach.

Wykład poprowadzi dr n.med. Anna Drosik-Kwaśniewska, onkolog z Kliniki Onkologii Klinicznej NIO-PIB oddział w Krakowie ze słowem wprowadzającym mgr Anny Dutkiewicz – Naczelnej Pielęgniarki NIO-PIB oddział w Krakowie.

Partnerami szkolenia są: Małopolska Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych oraz Program Edukacji Onkologicznej, a wydarzenie odbędzie się dzięki Takeda Polska.

Partnerem medialnym jest portal hematoonkologia.pl.

W czasie szkolenia przewidziana jest przestrzeń na zadawanie pytań, a całość w postaci slajdów oraz nagrania będzie dostępna dla uczestników jako materiał poszkoleniowy.

Rejestracja jest bezpłatna i dostępna na stronie: www.chloniak.org/szkolenia