Edit Content

Wydawnictwo

Biuletyn informacji publicznej

Bezpłatny dostęp do wirtualnej czytelni IBUK Libra

Aktualności

Bezpłatny dostęp do wirtualnej czytelni IBUK Libra

Szanowni  Państwo

Mam przyjemność poinformować, że decyzją Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych od października 2014 r. uzyskacie Państwo bezpłatny dostęp do wirtualnej czytelni IBUK Libra.

Księgozbiór online zawiera specjalistyczne, naukowe i popularnonaukowe publikacje w języku polskim z zakresu medycyny, psychologii, prawa i innych dziedzin, wydane przez renomowane polskie oficyny.

Dzięki zaawansowanej technologii i dostępowi online będzie można bezpłatnie korzystać z serwisu przez całą dobę z dowolnego miejsca. Platforma umożliwia nie tylko czytanie książek ale również zaawansowaną pracę z tekstem.

Zgodnie z podjętą Uchwałą Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych z dnia 17 września 2014 r. w sprawie zawarcia umowy z wydawnictwem o świadczenie usług i udzielenie licencji na dostęp do wirtualnej czytelni dla członków samorządu pielęgniarek i położnych, z powyższej oferty będziecie Państwo mogli skorzystać składając wniosek o nadanie dostępu do Serwisu IBUK Libra do Małopolskiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Krakowie, której Państwo jesteście członkami.

Procedura nadania kodu PIN:
1. członek samorządu składa wniosek do MOIPiP,
2. kod PIN zostanie przesyłany na adres poczty elektronicznej.

Po uzyskaniu kodu PIN od Małopolskiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych należy go uaktywnić w koncie serwisu https://libra.ibuk.pl.

Instrukcja dodanie kodu PIN.

 

Przewodniczący
Małopolskiej Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych

Tadeusz Wadas