Menu

WYBORY 2015

 

Szanowne koleżanki i koledzy!
 
 
Zbliża się koniec VI kadencji naszego samorządu. 
Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy zobowiązani do przeprowadzenia wyborów Delegatów na okres VII kadencji. Zwracamy się do Was Wszystkich z prośbą o wzięcie udziału w wyborach. To w Waszej gestii jest dokonanie wyboru nowych władz Małopolskiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych.
 
Zamieszczamy w tym miejscu regulaminy wyborów oraz inne potrzebne informacje na ten temat. 
 
Komisja dokonała wyboru przewodniczącego, jego zastępcy oraz sekretarza Okręgowej Komisji Wyborczej. 
 
Przewodniczącą OKW została wybrana: Anna Polonek.
Zastępcy Przewodniczącej: Marek Kucab i Maria Kaleta.
Sekretarz: Danuta Adamek.
 
Uchwała nr 1086/VI/2015 Małopolskiej Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych z dnia 10 marca 2015 r., w sprawie zarządzenia wyborów na okręgowy zjazd pielęgniarek i położnych, ustalenia rejonów wyborczych i określenia liczby delegatów w poszczególnych rejonach wyborczych.
 
Osoby biorące udział w wyborach w poszczególnych rejonach wyborczych, po ogłoszeniu terminu wyborów mogą sprawdzić się na listach wyborczych ze swojego rejonu wyborczego w terminie 14 dni przed datą zebrania wyborczego w biurze Małopolskiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w godz. od 16:00 do 18:00 w poniedziałki i w godz. od 14:00 do 16:00 czwartki (tylko osobiście, za okazaniem dowodu tożsamości).


 
Przewodnicząca
Okręgowej Komisji Wyborczej
 
(-) Anna PolonekSprawozdanie Okręgowej Komisji Wyborczej z przebiegu i zakończenia wyborów Delegatów Małopolskiej Okregowej Izby Pielegniarek i Położnych w Krakowie - VII kadencja /lata 2015-1019/.

Biuletyn Informacji Publicznej
x

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.